Fanerad med amarant, jakaranda och rot. Beslag av förgylld mässing. Upptill sju små lådor bakom klaff. Undertill två lådor. Längd 88, bredd 49, höjd 100 cm.
Fanerlagningar, senare lås, två små lådor senare.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui