RAGUSKEDAR, ett par, av Gustaf Georg Rehnberg, Norrköping 1809.
Svensk dubberäfflad modell. Stämplat ägarmonogram.
Slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui