Invändigt förgyllda. I form av laggade kärl. Graverade initialer. Höjd (tillsammans) 18,5 cm, vikt (tillsammans) 380,5 g.
Alkuperä - Provenienssi
F.S. 415, Falk Simons samling.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui