51
88801

Bruno Liljefors

(Ruotsi, 1860-1939)
Lähtöhinta
300 000 - 400 000 SEK
26 800 - 35 700 EUR
28 400 - 37 900 USD
Vasarahinta
310 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Bruno Liljefors
(Ruotsi, 1860-1939)

"Kling"

Signerad Bruno Liljefors och daterad 1909. Duk 70 x 100 cm.

Täydennyslista

Droite de Suite

Muut tiedot

Stövaren Kling föddes 1902 och var fallen efter Pålle och Snurra. 1909 blev Kling champion. Hundens ägare var löjtnant T. Troplien, Stockholm.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?