Duk 37,5 x 50 cm. Samtida förgylld och bronserad ram.
Alkuperä - Provenienssi
Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm, "Konstauktion med modern och gammal konst", okt 1929, kat nr 1929, avbildad pl 19.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui