Bemålat trä. Längd 23, höjd 19 cm. Blyertsskiss, 11 x 13 cm, signerad Döderhultarn och daterad d. 17. 12. 13. medföljer.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui