136
73711

Edvard Bergh

(Ruotsi, 1828-1880)
Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK
3 580 - 5 360 EUR
3 790 - 5 690 USD
Vasarahinta
66 000 SEK
Edvard Bergh
(Ruotsi, 1828-1880)

Sommarlandskap med kor

Signerad E. Bergh och daterad 1878. Duk 84 x 128 cm.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?