Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
110
91535

Nils Kreuger

(Ruotsi, 1858-1930)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Vasarahinta
8 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Nils Kreuger
(Ruotsi, 1858-1930)

"Hästar"

Daterad 30 juni 1901. Tusch, färgkrita och blyerts 10,5 x 18 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm.