De par le Roy a tous Gouverneurs et nos Lieutenans... Daterad och undertecknad Versailles le 22.7(...)1781 Louis. Lacksigill. Med handskrivet tillägg signerat Cattegrant. 36,5x24,5 cm.
Slitage, veck, mindre hål.