A Gunnar Cyrén set of 32 pcs of "Nobel" silver plated and gilt steel flatware for Gense.
Försilvrat och förgyllt stål. Bestående av 8 matgafflar, 4 matknivar, 4 matskedar, 4 fiskknivar, 4 dessertgafflar, 4 dessertskedar samt 4 kaffeskedar. Stämplade NOBEL GUNNAR CYREN GENSE. (32)
Muut tiedot
Modellen formgiven år 1991.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui