"The Philosophy Of Andy Warhol (From A To B & Back Again)"
Bok. Signerad Andy Warhol och AW samt med originalteckning daterad NY 82. Förstaupplaga, Harcourt Brace Jovanovich, New York and London, 1975. Inbunden samt med skyddsomslag.
Ej genomgången.