1220
80467

A Rut Bryk stoneware relief, Arabia, Finland

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
268 - 357 EUR
284 - 379 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Stengods, reliefdekor av citron och kanna. Delvis glaserad i, brunt och gulgrönt. Signerad BRYK samt på baksidan R.B.
42x23 cm.

Obetydliga kantnagg.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?