Matta, antik, Anatolsk, ca 201 x 124 cm.
< 1m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1800-tal.
4m 30s
3 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.
6m 30s
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan Forsberg, "I balast".
8m 30s
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Swedish Modern, 1900-talets första hälft.
10m 30s
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, ett par, omkring år 1900.
12m 30s
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK