VÄSKA, "Keepall Bandoulière 55", Louis Vuitton, 1995.
Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Fodrad med brun canvas. Reglerbar axelrem. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Ca 55 x 27 x 25 cm.
Slitage, repor. Läderdetaljer med fläckar, torrsprickor. Fläckar invändigt.