SKÅP, 1900-talets början.

SKÅP, 1900-talets början.

Bemålat trä. Dörr med bakomliggande hyllplan samt en låda. Höjd ca 135 cm. Djup 49. Längd ca 76 cm. Nyckel finns.

Jämt slitage. Senare kompletterad och bemålad.

Auction closed
2 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed