ROLAND SVENSSON, färglitografier 3 st. Signerade och numrerade
"Båtvarv", signerad, "Efter regn", signerad "Provtryck utan korrektion" och "Båtbyggare", signerad och numrerad 263/300. Bildstorlek (utan rangordning) 25x41 cm, 42,5x30,5 och 26x43,5 cm.
Något gulnade blad. Ej examinerade ur ram.