Vägghängande. Överliggande hylla av teak. Underliggande tidningshylla i svartmålad metall. Bredd 52. Djup 32. Höjd 19 cm. Skivornas mått 52 x 28 respektive 47,5 x 27 cm.
Slitage. Repor och märken. En senare skiva. Smärre färgbortfall. Något avslag