MATTA, semiantik Keshan, sk Dabir. Ca 345x263 cm.

Rödmelerad botten med polykroma blommande träd och fåglar. Bred mörkblå huvudbård med stor palmett- och blomranka. Korkull.

Slitage, lagningar, enstaka skador.

Auction closed
6 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed