Valnöt. 4 väggskenor höjd 157 cm. 2 skåp med skjutdörrar. Bredd 80, djup 38, höjd 42. Skåp med glasdörrar. Bredd 80, 5+2 hyllplan. Bredd 80. Konsoler, glashyllor mm.
Bruksslitage. Smärre repor.