VÄSKA, Tod's.

VÄSKA, Tod's.

Axelremsväska svart skinn med beslag samt dragkedja i silverfärgad metall. Fack på vardera kortsida. Invändigt fodrad med svart tyg samt ett dragkedjeförsett fack. Märkt "TOD'S, Made in Italy". Längd 25, bredd 11, höjd ca 12 cm exkl axelrem.

Bruksslitage, ställvis något hårdare. Lagning.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.