KLAFFBORD, England 1800-tal.

KLAFFBORD, England 1800-tal.

Två uppfällbara klaffar. Låda i sargen, skiva med intarsiadekor, ben med hjultrissor. Längd med uppfällda klaffar 98 cm, bredd 73 cm, höjd 72 cm. Storlek med Nerfällda klaffar 73x49 cm.

Lösa delar medföljer. Slitage, repor, stötmärken. Kompletteringar. Nyckel saknas.

Auction closed
300 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed