Armband 7 st, av olika länkmodell, längd ca 18-19 cm, 3 vigselringar, st 18,5/58-22/68, ett par örhängen av kreolmodell, diam 2,3 cm, runt hänge med namngravyr, diam 1,5 cm. Del av guldlås medföljer.
Slitage, vigselringar med namngravyr. Två armband med lagning.