MATBORD, "Superelips", Bruno Mathsson och Piet Hein, Bruno Mathsson International AB

Skiva av teak. Kromade spännben. Etikettmärkt. Längd 160 cm. Bredd 116 cm. Höjd 70 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar. Anlöpningar på benen.

Auction closed
6 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed