Stomme i vitmetall. Dekor i gulmetall. Med slipade glasprismor. Höjd ca 125 cm. Några lösa prismor medföljer.
Slitage. Fläckar. Renoverad. Delar saknas. Skador. Ej funktionstestad.
Enligt uppgift hängt på Lorenzbergsteaterns restaurang.
Göteborg DVD.