Lös hurts med klaff samt bakomliggande fackinredning. På beställning med utdragslåda. Längd ca 66, bredd ca 33, höjd ca 99 cm.
Slitage, repor och stötskador. Sprickor. Renoverad och kompletterad. Sned.