VÄSKA, Longchamp

VÄSKA, Longchamp

Brun tygcanvas med läderdetaljer och "Longchamp"-märkta spännen i vitmetall. Två brunfärgade axelremmar med läderförstärkningar.
Fyra utanpåliggande fickor med magnetknappar, samt en dragkedsförsedd innerficka. Märkt "Longchamp 1948" på etikett och dragtapp, numrerad samt "Longchamp" på läderplakett.
Dustbag och väsksmycke.
Bredd 35 cm, höjd 18,5 cm, djup 9 cm.

Bruksslitage.

Auction closed
200 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed