SKRIVSKÅP, England, 1900-talets andra hälft.

Fanserat med mahogny. Nedfällbar snedklaff med bakomliggande skrivinredning. Överdel med vitrin. Bredd 78. Djup 44. Höjd 188 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Mindre fanerskador.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed