GUDMUNDUR ERRÓ, fyra färgserigrafier varav en i ram, signerade och numrerade HC, 7/200, 72/200, 100/200
Motiv ur mappen "A travers: Picasso, Matisse, Léger, van Gogh, Miró". GKM Edition. En i ram, tre oramade, bladstorlek 30,5x23 cm.
Obetydliga hanteringsmärken, inramat blad ej examinerad ur ram.
Galleri GKM Premium Sale