PARTI SILVER, 21 delar, 1800/1900-tal. Total vikt 670 g.

2 saltkar med insatser i blått glas. Matsked. 3 tänger. 2 moccaskedar. 2+1 kaffeskedar. 1+1 teskedar. Tesil med ställ. 2 tesilar. Skål med genombruten kant. Skål med handtag. Uppläggningsbestick. 1+1 saltsked.

Glasinsatser med nagg. Bruksslitage. Några delar med gravyr.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed