12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 dessertskedar, 2 osthyvlar samt tårtspade.
Slitage. Repor. Knivar, osthyvlar och tårtsked med stålblad ej inräknade i vikt.