Bas i sten. Uppsats i patinerad metall i form av sittande dam med lyra. Urtavla med romerska siffror. Pendel medföljer. Längd 44, höjd 54 cm. Nyckel finns.
Renoverat samt kompletterat. Sedvanligt slitage. Skador. Ej funktionstestad.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.