BESTICKSERVIS, 129 delar, silver, 1930-tal. Vikt 6125 g.

12 matgafflar, 12 matknivar med blad i rostfritt stål, 12 matskedar, 12 fiskknivar, 12 fiskgafflar, 12 förrättsskedar, 12 förrättsknivar med blad i rostfritt stål, 12 förrättsgafflar, 12 teskedar, 12 smörgåsgafflar, 6 smörknivar, 3 uppläggningsbestick.

Bruksslitage, gravyr.

Auction closed
16 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed