Teakfanér. Sideboards med dörrpar och bakomliggande hyll- och lådinredning. Bredd 90 cm, djup 24 - 41 cm, höjd 72 - 93. Nyckel finns.
Bruksslitage, fläckar, repor, fanérskador.