KAFFESERVIS, 28 delar, porslin, Blå Blomst, Royal Copenhagen.
14 assietter, 8 kaffekoppar med fat (6 fat medföljer), kaffekanna, gräddkanna, sockerskål med lock, 2 sigarettfat samt ett större fat diameter (33,5 cm).
Smärre kant nagg. Smärre sprickor/hårsprickor. Bruksslitage.