Mattallrikar, 12 st. Diam 24,5.
Förrättstallrikar, 12 st. Diam 21.
Sopptallrikar, 12 st. Diam 19,5.
Brödtallrikar, 12 st. Diam 17,5.
Karott. Diam 20.
Karott med lock. Diam 20.
Uppläggningsfat, 4 st. Längd 24-40.
Såsskål. Diam 10.
Bruksslitage. Nagg.