SALONGSMÖBLEMANG, 8 delar, Ny-louis XVI, 1900-talets mitt.

Bord med konturerad grön stenskiva och kopplade ben. Längd 109, bredd 62, höjd 75. Ett par karmstolar, fyra stolar och en soffa på hjultrissor, krönt med dekor. Längd 147 cm.

Smärre slitage, skiva med enstaka fläck, klädsel med enstaka fläckar och slitage.

Auction closed
5 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed