BORD, Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Danmark, 1987.

Svartlackad skiva. Rund form. Etikettmärkt. Diameter 145, höjd 70 cm.

Smärre slitage. Repor. Tryckmärken. Avskavd färg.

Auction closed
6 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed