KAFFE- OCH TESERVIS, 34 delar, porslin, "Blå blomst", Royal Copenhagen.
10 kaffekoppar med fat, 14 assietter, sockerskål, gräddkanna, tekanna, 9 tekoppar med fat.
Två spräckta tekoppar med fat medföljer liksom två skadade kaffekoppar med fat.
Slitage, enstaka nagg, sockerskålen med lagat lock.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.