Svart läder, bruna sömmar, detaljer i metall. Numrerad och märkt invändigt "TOD'S GENUINE LEATHER" samt "TOD'S" på utsidan. I Tod's-dustbag.
L 42, H 22,5, D 11,5.
Smärre repor.