16 champagnekupor, 11 starkvinsglas, 12 snapsglas, 13 selterglas (varav två något mindre) samtliga i klarglas. 13 vitvinsglas i grön glasmassa. H ca 8-13.
En champagnekupa, ett snapsglas samt två starkvinsglas med smärre nagg. Bruksslitage.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.