Henry Levy & co, silver. Omega, silver. Damfickur, New England med duplex-gång. Herrfickur, Schweiz, metall. Savonettur, silver samt ett omärkt. Diam ca 4 till 5,5.
Ej funktionstestad. Bruksslitage. Mindre skador.
Provenance
Bengt Fredins samling.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.