Körsbär. Överskåp med vitriner, underskåp med dörrpar, utdragbar skiva, överskåp med tre flyttbara hyllplan, underskåp med två flyttbara hyllplan. L 97 b 44 h 176. Nyckel finns.
Fanernagg, fanerlagning, retuscher.