Konande bägare med låg räfflad fotring, h 15. Alvlång snusdosa med rundade ändar, relifdekor med almanacka, senare invändig montering av fack med ströare, l 13.
Slitage, repor, bucklor, bägaren med gravyr av initialer.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.