13 matknivar.
13 matgafflar.
12 efterrättsskedar.
11 smörgåsgafflar.
11 teskedar.
3 syltskedar, två olika storlekar.
2 uppläggningsgafflar, två olika storlekar.
Salladstång.
Tårtspade.
Bruksslitage, repor.