1531 föremål
Ulf Trotzig, komposition.
5d 9 tim
Ulf Trotzig, komposition.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Kossan".
5d 9 tim
Lennart Jirlow, "Kossan".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn Dyrlund Danmark 1970/80-tal.
5d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1930/40-tal.
5d 11 tim
Taklampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Augustus Osborne Lamplough, Vy från Nilen.
5d 11 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Röllakan ca 188x143 cm signerad "IA".
5d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterbelysning ett par Fagerhult sent 1900-tal.
5d 11 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Mäkilä, Skogsinteriör.
6d 10 tim
Otto Mäkilä, Skogsinteriör.
170 EUR
Utropspris
600 EUR
Tissot, Visodate, armbandsur, 29,5 x 29 mm.
4d 4 tim
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Napatchie Noah, Isbjörn.
4d 4 tim
Napatchie Noah, Isbjörn.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, savonett, 18K guld, 51,5 mm.
4d 4 tim
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
4d 5 tim
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1900-talets andra hälft.
4d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Harald Lindberg, Hus i skogsdunge.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Thailand, 1900-tal.
4d 5 tim
Skåp, Thailand, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Oidentifierad konstnär, "La Mèche".
4d 5 tim
333 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
4d 5 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring, 18K guld med gul glassten.
4d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, kelim, handbroderad, ca 195 x 147 cm.
4d 5 tim
600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kubbstol, 1945.
4d 6 tim
Kubbstol, 1945.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sänggavlar, ett par, 1900-talets mitt.
4d 6 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 60,5 mm.
4d 6 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EOOS, matbord, "Tadeo", Walter Knoll, Tyskland.
4d 6 tim
5 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Kasthall, ca 196 x 156 cm.
4d 6 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1920-tal.
4d 6 tim
Bokstöd, ett par, 1920-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarves, 3 st.
4d 6 tim
Hermès, scarves, 3 st.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK