394 föremål
Mulberry, väska "Alexa hobo".
1d 2 tim
Mulberry, väska "Alexa hobo".
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Axel Lind, Havet.
1d 22 tim
Axel Lind, Havet.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer tre st sent 1900-tal.
3 tim 19m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dimitri Omersa & Co fotpall 1900-talets senare del.
4d
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp Art Deco 1900-talets första hälft.
3d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vilstol "Origami" Hope 2000-tal.
6d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kubbstol 1900-tal.
7d 2 tim
Kubbstol 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Charles & Ray Eames, soffbord "CTM" Vitra 2002.
6d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pierre Forssell,  vas Skultuna.
7d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
1d 2 tim
Bokhylla 1940-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
must de Cartier, Must 21, armbandsur, 28 mm.
5d 3 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Marocko ca 280x204 cm.
5d 23 tim
Matta Marocko ca 280x204 cm.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord,  sent 1900-tal.
4d 3 tim
Soffbord, sent 1900-tal.
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "BayswaterDouble Zip",
3 tim 35m
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta orientalisk ca 196x199 cm.
4d 2 tim
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
3d
Golvlampa 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
4d 2 tim
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
2 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
3d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord/trädgårdsbord 1900-tal.
3d
Bord/trädgårdsbord 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tvättställsunderrede 1900-talets första hälft.
3d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
4d 2 tim
Carl Hammoud, "Announcement".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld.
3 tim 1m
Armband 18K guld.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Rodhe, komposition.
4d 3 tim
Lennart Rodhe, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
4d 2 tim
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska samt portmonnä vintage.
2 tim 45m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord/bänk 1970-tal.
7d 3 tim
Soffbord/bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
7d 2 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK