Möbler

Föremål i fokus

333 föremål
Carl Malmsten, matbord, "Ambassadör".
3d 12 tim
9 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
6d 17 tim
Soffa, 1960-tal.
600 EUR
Utropspris
900 EUR
Stolar, 12 st, 1900-talets mitt.
18 tim 38m
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, omkring år 1900.
1d 15 tim
Matbord, omkring år 1900.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Empire-stil sent 1800-tal.
1d 18 tim
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1900-talets första hälft.
12 tim 26m
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GamFratesi, stolar, 4 st, "Beetle", Gubi.
5d 15 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
3d 14 tim
3 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hylla, "Combiplex", Fogia.
1d 12 tim
Hylla, "Combiplex", Fogia.
3 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Aksel Kjersgaard, spegel, Odder, Danmark, 1960-tal.
1d 13 tim
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1940/50-tal.
5d 16 tim
Soffa, 1940/50-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord Roche Bobois Belgien sent 1900-tal.
3d 18 tim
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1930-tal.
4d 13 tim
Bokhylla, 1930-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1800-talets första hälft.
4d 15 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
12 tim 57m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord Empire-stil 1900-talets första hälft/mitt.
1d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel 1800-talets första hälft.
5d 16 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
16 tim 10m
Karmstolar, 6 st, 2016.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Andreas Hansen, soffbord "Spider", Eilersen Danmark.
4d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1960-tal.
3d 14 tim
Soffa, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
4d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK