279 föremål
Oscar Reutersvärd, skulptur utan titel.
21 tim 53m
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bertil Vallien,  skål signerad.
21 tim 55m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halsband ankarlänk 18K guld Balestra Italien.
21 tim 57m
20 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur "Brain".
21 tim 59m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1960-tal Emmaboda.
22 tim 9m
Byrå 1960-tal Emmaboda.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ampel empire-stil 1900-tal.
22 tim 13m
Ampel empire-stil 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
22 tim 15m
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå Gustaviansk stil 1900-talets mitt.
22 tim 17m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel sengustaviansk 1800-talets början.
22 tim 21m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk ca 190x125 cm.
22 tim 23m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Göran Brunius,  Kustvy.
22 tim 29m
Göran Brunius, Kustvy.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
22 tim 31m
Bengt Rosenström, mobil.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta rya 1900-talets mitt ca 195x140 cm.
22 tim 41m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt Danmark.
22 tim 45m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord, "café table"  Hope 2000-tal.
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Lounge stol Hope 2000-tal.
1d 20 tim
Lounge stol Hope 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
1d 20 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blaise Reutersward, "Molnformationer".
1d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
1d 21 tim
Bordslampa 2000-tal.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
1d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1d 21 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Elon Arenhill, brosch silver Malmö 1959.
1d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta orientalisk ca 196x199 cm.
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard 1950/60-tal.
1d 22 tim
Sideboard 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj  "Oppo" Blå Station 2000-tal.
1d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Rodhe, komposition.
1d 22 tim
Lennart Rodhe, komposition.
1 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur.
1d 22 tim
Oscar Reutersvärd, skulptur.
6 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
1d 22 tim
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
1d 22 tim
Carl Hammoud, "Announcement".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Katsushika Hokusai,  Magna.
1d 22 tim
Katsushika Hokusai, Magna.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
1d 22 tim
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Bidjar semiantik, ca 212x141 cm.
1d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spelbord 1900-talets första hälft.
1d 22 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Rosenström, väggskulptur Utan titel.
1d 22 tim
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
1d 22 tim
Göran Brunius, Havsvy.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord "Bistro" Hope 2000-tal.
2d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
2d 18 tim
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord/pallar ett par  "Oly" Hope 2000-tal.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord/pall, "Oly" Hope 2000-tal.
2d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol 1900-tal.
2d 18 tim
Kubbstol 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kashmir silke ca 223x125 cm.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pierre Forssell,  vas Skultuna.
2d 18 tim
4 708 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alice Nordin, taklampa Jugend tidigt 1900-tal.
2d 18 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK