Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

55 föremål
Josef Frank, taklampa, modell 3256, Firma Svenskt Tenn.
2d
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Fagerlund, taklampor, ett par, Orrefors,
1d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets senare del.
4 tim 18m
525 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor ett par sent 1900-tal/2000-tal.
2d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, "Doo-Wop", Louis Poulsen, Danmark.
5d 4 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, taklampa, "Beat Stout".
3d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
3d
Taklampa, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Taklampa 2000-tal.
2d 4 tim
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940/50-tal.
6d 3 tim
Taklampa, 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

784. Lotte Laserstein, Tranebergsbron, Stockholm.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
13 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK