1678 föremål
Cartier, reservoarpenna, Panthere de Cartier.
1m 6s
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kedja 18K guld med berlock, bismarck.
3m 6s
5 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
7m 6s
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rey Urban, collier, silver.
9m 6s
Rey Urban, collier, silver.
2 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
11m 6s
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Postala, fickur, savonett, 53 mm.
13m 6s
11 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
17m 6s
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 353x250 cm.
21m 6s
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
25m 6s
Fåtöljer ett par 1940-tal.
17 000 SEK
Utropspris
32 000 SEK
Ampel empire-stil 1900-tal.
27m 6s
Ampel empire-stil 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå Danmark 1900-talets mitt.
29m 6s
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
33m 6s
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsstolar 1 par, "Park", Hope 2000-tal.
39m 6s
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
must de Cartier, Must 21, armbandsur, 28 mm.
41m 6s
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Philippe Starck, köksutencilier 6 st sent 1900-tal.
43m 6s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt Danmark.
45m 6s
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pallar med förvaring ett par 1940-tal.
49m 6s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord Danmark 1950/60-tal.
55m 6s
Soffbord Danmark 1950/60-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
57m 6s
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå/förvaringsmöbel sent 1900-tal.
1 tim 1m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1 tim 3m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lounge stol Hope 2000-tal.
19 tim 17m
Lounge stol Hope 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Sarouk/Djosan, ca 86 x 64 cm.
19 tim 21m
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 212 x 135 cm.
19 tim 23m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Persisk, ca. 72 x 98 cm.
19 tim 27m
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, Apan Saba, Ur "Tårtan", 1972.
19 tim 33m
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rakel Carlander, matta, rölakan, ca 212 x 138 cm.
19 tim 37m
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen med briljantslipade diamanter.
19 tim 49m
10 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Matta, persisk, ca 290 x 206 cm.
19 tim 51m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, med cushionslipad diamant.
19 tim 53m
52 000 SEK
Utropspris
100 000 SEK
Skulptur, porslin, Kozan, Japan, 1900-tal.
20 tim 3m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
20 tim 5m
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stephen Cox, Kvinnofigurer.
20 tim 7m
Stephen Cox, Kvinnofigurer.
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pukeberg taklampor, ett par, 1940-tal.
20 tim 9m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Daniel Holm, Insjölandskap med figurer.
20 tim 13m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 365 x 245 cm.
20 tim 15m
400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampor, ett par, Pukeberg, 1940-tal.
20 tim 25m
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Simon Gate, Taklampa,1900-tal.
20 tim 37m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
20 tim 39m
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Annika Masolle, Fågel.
20 tim 49m
Annika Masolle, Fågel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets andra hälft.
20 tim 55m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Marocko ca 280x204 cm.
21 tim 1m
Matta Marocko ca 280x204 cm.
2 250 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilstol "Origami" Hope 2000-tal.
21 tim 25m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK